تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از ظفر (دستگردی) جنب پارکینگ طبقاتی ظفر ، خ صادقیان ، ساختمان پزشکان پارس ، طبقه ۳، واحد ۶

سوالات متداول

یکی از مزایای لیزر هموروئید این است که احتمال عود در این جراحی بسیار پایین تر از جراحی های معمول می باشد. و می شود گفت عود در صورت رعایت مسائل بهداشتی و کنترل یبوست چیزی نزدیک به صفر است.

خوشبختانه لیزر این ناحیه عارضه مهمی ندارد .‌ شاید فقط کمی التهاب و سوزش جزئی برای چند روز که با داروهای سبک قابل کنترل است.

مسلما جراحی نوین هموروئید با لیزر پرتوان بسیار بهتر از جراحی با تیغ جراحی است. زیرا لیزر پرتوان برش بسیار ظریفی را ایجاد می نماید. این خاصیت لیزر باعث می شود جراحی بدون درد و خونریزی و خیلی سریع را تجربه کنید که دوره نقاهت بسیار کوتاه تری نسبت به جراحی با تیغ و چاقوی جراحی دارد.

لیزر با بی حسی موضعی انجام می شود و بیمار در حین عمل دردی را احساس نمی کند. به علاوه برش با لیزر خونریزی ندارد. به همین دلیل بعد از جراحی با لیزر نیز بیمار درد و نقاهت مشابه با تیغ جراحی را تجربه نمیکند.

متاسفانه راه شناخته شده اي براي جلوگيري از ايجاد بيماري سينوس مويي وجود ندارد زيرا تا ميزان زيادي علت بيماري ژنتيك است اما نظافت موضعي و از بين يردن موهاي ناحيه كمر با ليزر و كمتر نشستن ابتلا به اين بيماري را كمتر ميكند.

در صورت عدم برداشتن سينوس با جراحي يا ليزر كيست مویی بتدريج بزرگتر ميشود و وسعت بيماري زيادتر ميشود و در نتيجه به جراحي بزرگتري نياز است و به همين خاطر هميشه توصيه ميشود كه عمل در اولين فرصت با ليزر انجام شود تا هم وسعت عمل جراحي كمتر شود و هم ميزان عود كمتر شود.

واتس اپ کلینیک تماس با مطب